Vyšla kniha

Autor: Jiří Černý (santana.c@seznam.cz), Téma: Knihy
Vydáno dne 04. 08. 2003 (5043 přečtení)
Stoilovovo nakladatelství Torst vydalo knižní výběr mých komentářů z let 1994 - 2000 pod názvem Načerno v Českém rozhlase. Na konci knihy je dvaadvacetistránkový rejstřík všech osob, o nichž je v komentářích jakákoli zmínka. Kniha má celkem 580 stran, poslední komentář je z 27.června 2000. Komentáře vybíral nakladatelský editor Jan Šulc, graficky knihu upravil Vladimír Kodeš.

V Praze knihu prodávají například U Fischerů v Kaprově ulici nebo v Akademii na rohu Václavského náměstí a Vodičkovy ulice, v ostatních městech tam, kde běžně mívají knížky z nakladatelství Torst.
Mezitím v rámci změn ve struktuře odpoledních programů Českého rozhlasu Praha mé komentáře Načerno skončily. (Do 31.10. 2000 jsem jich tam odvysílal 210, předtím 130 pro Český rozhlas v Hradci Králové.) Nabídku, abych v dosavadních časech psal pro nově zřízenou Arénu fejetonistů, jsem musel odmítnout, protože fejetony moc psát neumím, zvláště ne pravidelně. Zatím budu pro stanici Praha pouze každé druhé úterý (14:10 hod.) psát hudební recenze, Vstupenky.
V sedmileté tradici svých každotýdenních komentářů o čemkoli (včetně politiky a sportu) bych ale rád pokračoval kdekoli, kde budou dosažitelné každému v celé České republice. Nabídnu proto Načerno některým stanicím případně novinám. O případném kladném výsledku vás budu včas informovat.


Publikováno: 8.6.2001