Když se řekne Jiří Černý ...

Autor: Ing. Petr Smetánka (), Téma: Pořady v televizi, Zdroj: J.Č.
Vydáno dne 03. 09. 2020 (985 přečtení)


Rád bych tímto moc poděkoval autorovi dokumentu "Když se řekne Jiří Černý" Zdeňku Gawlikovi a celé tvůrčí producentské skupině Aleny Müllerové a všem dobrým lidem, kteří se jakoukoliv měrou podíleli na vytvoření tohoto úžasného dokumentu o Jiřím Černém.
Zmíněný dokument si (po dobu jeho dostupnosti v archivu ČT) mohou Ti z Vás, kteří jste nestihli jeho premiéru 2.9.2020 ve 20:00 na ČT art, prohlédnout zde.
Za ty nespočetné příznivce a obdivovatele Jirky Černého se i já připojuji k těm, co se jim tento filmový dokument moc líbil a děkuji jeho tvůrcům :-) Krásně to vystihla na stránkách archivu ČT ART slečna (paní ?) Eliška, která 3.9.2020.napsala:
"Moc děkuji za tento dokument. Ukazuje skvělého člověka, který udělal nejen pro českou hudbu hrozně moc. Díky jeho pořadům, se kterými objíždí republiku, jsem i já objevila spoustu muziky, o které jsem třeba ani neměla zdání... Panu Černému přeji hodně zdraví a České televizi více takto zajímavých dokumentů o zajímavých lidech."  A já se k tomuto rovněž připojuji. Za všechny vděčné posluchače a návštěvníky jeho pořadů si dovolím napsat: "Děkujeme moc, Jirko ! Naše vděčnost za to, co jsi pro nás všechny udělal a bez ohledu na svůj věk stále (a skvěle) děláš, je nezměřitelná !" S přáním hodně zdraví a sil do další bohulibé činnosti  
Ing. Petr Smetánka, webmaster tohoto webu, Jiřího IT support a kamarád :-)